Сторінки
понеділок, 31 грудня 2018 р.
четвер, 22 листопада 2018 р.
Онлайн-курс «З мережевого етикету та безпеки»
Учні, вчителі та усі охочі можуть пройти безкоштовний онлайн-курс «З мережевого етикету та безпеки», що допоможе навчитись безпечно та комфортно працювати в Інтернеті. Його було розроблено компанією Google у співпраці з Міністерством освіти і науки України.
Пройти курс та переглянути матеріали до нього можна за посиланням: https://digitaledu.org.ua/
середа, 3 жовтня 2018 р.
Результати конкурсу "Безпечний Інтернет"
З кожним новим поколінням підвищується рівень проникнення Інтернету в сім'ї. Сьогодні все більше дітей користується Інтернетом для спілкування, пошуку інформації, ігор, скачування мультимедійного контенту. З розширенням можливостей в онлайні зростають і ризики.
Приділяють увагу і безпечному користуванню Інтернетом вчителі інформатики. А для того, щоб визначити рівень засвоєння цього необхідного матеріалу, десятикласникам було запропоновано взяти участь у конкурсі "Безпечний Інтернет", який проводив "Освітній проект "На урок"". Учні досить непогано впоралися з завданнями, чим довели, що вони знають правила користування Інтернетом. Із 9 школярів, яким було запропоновано даний Конкурс, 7 взяли участь і 4 з них стали призерами.
Вітання всім переможцям та учасникам і подальших успіхів у різних випробуваннях!!!
четвер, 6 вересня 2018 р.
неділя, 8 липня 2018 р.
Методичні рекомендації щодо викладання інформатики у 2018/2019 навчальному році
Додаток
до листа Міністерства
освіти і науки України
від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415
до листа Міністерства
освіти і науки України
від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415
Методичні рекомендації щодо викладання інформатики у 2018/2019 навчальному році
У 2018/2019 навчальному році вивчення інформатики основній та старшій школі закладів загальної середньої освіти здійснюватиметься за навчальними програмами, які розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки України:
неділя, 25 лютого 2018 р.
середа, 24 січня 2018 р.
Ефективний відеоурок: 5 кроків для вчителя
Відеоуроки виходять на перший план у методі «перевернутого навчання». Це коли лекції і домашні завдання міняються місцями. Учні дивляться вдома навчальні відео, а в класі виконують вправи і дискутують. Як же викладачу створити ефективні відеолекції? Розбираємося разом з Тетяною Ткаченко, вчителем інформатики Новопечерської школи, яка провела майстер-клас у хабі «Освіторії».
Підписатися на:
Дописи (Atom)