Сторінки

вівторок, 28 березня 2017 р.

Інструменти мультимедійної презентації у навчальному закладі

Презентація має доповнювати виступ. Її дизайн звернений до уваги слухачів (учнів, колег), а зміст — підсилює повідомлення доповідача (вчителя, керівника навчального закладу). Не створюйте презентацію як субтитри до виступу. Інакше навіщо тоді доповідач? 
Розпланувати й підготуватися до презентації — означає максимально деталізувати такі її пункти, як:
Детальніше...

неділя, 19 березня 2017 р.

16 класних речей, які можна зробити з допомогою GOOGLE

Хто з вас знає, як можна за допомогою Google пограти в конструктор Lego? А ось ще 16 трюків, про які ви, мабуть, навіть не здогадувалися.
1. Перекладати можна не тільки тексти, але й намальовані символи

середа, 15 березня 2017 р.

Як вчителю з користю використовувати соцмережі на уроках

Реформа школи та освіти загалом, потребує і нових інструментів для досягнення поставлених цілей. Пропоную декілька порад, як вчителю в школі, викладачу у вищому навчальному закладі з користю використовувати соцмережі на уроках та парах.
1. Визначення терміну. «Twitter»
Багато дисциплін передбачають для свого опанування запам’ятовування безлічі визначень, назв об’єктів, предметів, видів і т.п..

субота, 11 березня 2017 р.

Як влаштована система хмарного зберігання даних?

Якщо Ваші дані зберігаються в «хмарі» - це означає, що вони зберігаються не на Вашому комп'ютері, а на сервері. Ви можете завжди отримати доступ до Ваших даних з комп'ютера або мобільного пристрою, можете синхронізувати файли між різними пристроями, і зробити їх доступними лише певним учасникам.

понеділок, 6 березня 2017 р.

Програма з інформатики очима практиків

Аматорський Ноїв ковчег виявився надійнішим, ніж побудований фахівцями «Титанік». Можливо, й аматорські пропозиції вчителів-практиків виявляться більш життєздатними, аніж витвори фахівців МОН. Пропонуємо ознайомитись з міркуваннями колективу однодумців – учителів інформатики щодо особливостей нової програми.
З ініціативи Міністерства освіти України зараз триває обговорення змін до навчальних програм для 5-9 класів. Завершився перший етап і настав час проаналізувати зауваження, яких до програми з інформатики набралося більше 600. Така активність учасників обговорення свідчить як про те, що інформатика є дуже затребуваним предметом у сучасній школі, так і проте, що чинні програми не відповідають викликам, які постають перед школою.

субота, 4 березня 2017 р.

LearningApps.org

LearningApps.org - це додаток для підтримки навчального процесу за допомогою інтерактивних модулів (додатків, вправ). Даний онлайн-сервіс дозволяє створювати такі модулі, зберігати і використовувати їх, забезпечувати вільний обмін ними між педагогами, організовувати роботу учнів (в тому числі, і по створенню нових модулів). 
Рідна мова LearningApps.org - німецька, але на сайті реалізована багатомовна підтримка. Однак не всі фрази знайшли свого перекладача. Іноді на сервісі зустрічаються неперекладені фрази або помилки в словах.